Saray Beyi.. Doğadan , Sofralarınıza.
iletisim@saraybeyi.com

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

SARAYBEYİ

Biz Kimiz?

2015 yılından beri süt ürünleri sektöründe Konya ve Ankara yerel marketlerinde hizmet vermekteyiz. Doğallığı ve kaliteyi ön planda tutmak öncelik hedefimiz. Süt ürünleri sektöründe hijyenik ve sağlıklı ürünleri üretip sektörün öncü firması olma yolunda ilerlemekteyiz. Tereddütsüz başladığımız bu işte kaliteli ürünlere ilginin arttığını deneyimledik. İlk kez bu kadar kaliteli, doğal ve organik ürünlerle buluşan Konya halkının olumlu tepkileri ne kadar doğru bir iş yaptığımızı çok hızlı bir şekilde bize gösterdi. Her yörenin kendi havasında, suyunda, toprağında harmanlanmış ürünleri Konya halkıyla buluşturmayı görev edindik. Bu fikirden hareketle sadece süt ve süt ürünleri değil Anadolu’nun dört bir yanından doğal ürünlere yer verdik. İnsan sağlığını tehdit etmeyen, fabrikasyondan uzak, köylülerin geleneksel yöntemlerle ürettiği ürünleri herkesin tüketmesi fikrini düstur edindik. Ürünlerimiz yıllar, belki de asırlar önce ilk yapılış yöntemi nasılsa aynı şekilde üretiliyor ve birçok insana eski damak tatlarını hatırlatıyor. İlkemiz iyi, temiz ve adil gıdayı insanlara ulaştırmak. Yapılmayanı yapmak isteyen Mevlüt Zahit Ekmekçi öncülüğünde kendi markamızı oluşturduk. Eski toprak diyerek saygı duyduğumuz büyüklerimizin yaşadığı sağlıklı hayata organik ve doğal ürünleri tüketmekle ulaşılabileceği fikrindeyiz. Gurme damaklara hitap eden ürünleri tüketiciye ulaştırmak bizim görevimiz. Hep taze taptaze sloganıyla süt ürünlerinden, zeytinyağına, temizlik ürünlerine kadar her kalem ürünün en kıymetlisini seçiyor sizlere en doğalını sunuyoruz.

SARAYBEYİ

Kalite Politikamız

Gıda sektöründe nitelikli hizmet sunan bölgesinde ve dünyasında bir marka olmak için kalite politikamız; Üreticilerin katılımı ile bilim ve teknoloji ışığında hijyen ve sanitasyonu esas alarak doğal ve güvenilir gıdaların son tüketiciye erişimini sağlamak kırsal kalkınma da bölgesine ve ülkesine örnek model oluşturan yenilikçi politikalar belirlemektedir.

Misyonumuz

Ekonomik anlamda güçlü bir üretim modeli ile sağlıklı, doğal ve güvenilir gıdaların son tüketiciye ulaşmasını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Kültürel mirasımızın gelecek nesillere aktarılmasını sağlamak dünyada gıda sektöründe söz sahibi olan güçlü bir yapı oluşturmaktır.